INFROMACJE PRAKTYCZNE

GODZINY OTWARCIA

Przedszkole Włoskie Piccolo Leonardo czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 17.30 przez cały rok szkolny z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

GRUPY

Przedszkole Włoskie Piccolo Loenardo składa się z trzech grup wiekowych: grupa dla 3-latków, 4-latków i 5-latków. Każda grupa liczy maksymalnie 15 dzieci. Posiadamy elegenckie i przestronne sale do zajęć i zabaw dla dzieci oraz specjalne Atelier, w którym odbywają się zajęcia z malarstwa, rysunku, rzeźby, konstruktorskie i projektowe, matematyczne a także zajęcia muzyczne i taneczne.W pracowni dzieci mają dostęp do najróżniejszych materiałów i narzędzi, pozwalających im na eksplorowanie i kreatywne wyrażanie tworzonych przez siebie teorii. Zajęcia prowadzimy w języku polskim i włoskim. Wszystkie nasze pomieszczenia przygotowane są także dla osób niepełnosprawnych.

LOKALIZACJA

Przedszkole Włoskie Piccolo Leonardo mieści się w kampusie Politechniki Warszawskiej przy ul. Grójeckiej 39 w Warszawie, tuż obok Pl. Narutowicza na warszawskiej Starej Ochocie. Znajdujemy się blisko centrum miasta i w części Starej Ochoty historycznie związanej z edukacją. Dysponujemy placem zabaw dla dzieci oraz przestronnym terenem zielonym na dziedzińcu budynku. W kampusie mieści się basen, do którego mają dostęp dzieci naszej placówki. Obiekt przedszkola jest monitorowany całodobowo.

ZAPISY

Przedszkole Włoskie Piccolo Leonardo jest kameralną placówką edukacyjną dla dzieci.

Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Zapisy trwają przez cały rok w zależności od dostępności wolnych miejsc.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty i programu oraz zapisów prosimy o kontakt:

e-mail: przedszkole@piccololeonardo.pl

tel.: +48 795 122 044

Zapraszamy serdecznie!

BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH

WYŻYWIENIE OPARTE NA KUCHNI ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

WŁASNY BASEN

Zapoznaj się z pełnym programem
ODWIEDŹ STRONĘ NASZEGO ŻŁOBKA