Blog

Przedszkole zaprasza do zapisów

 

Jakie jest idealne przedszkole? Takie, w którym uśmiech stale gości na buzi Twojego dziecka, a maluch może stać się odkrywcą świata i sztuki!
 

Photo-4 Photo-5
 

Piccolo Leonardo – niepubliczne przedszkole włoskie – zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 5 lat do kameralnych grup.

 

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w miarę dostępności wolnych miejsc. Placówka działa w oparciu o autorski program zajęć, wytyczne MEN-u oraz wybrane elementy włoskiego modelu pedagogicznego Reggio Emilia. Dzieci uczą się tu języka włoskiego metodą immersji, czyli zanurzenia w języku poprzez kontakt z rodowitymi Włochami. Dodatkowo, wzorem Leonarda da Vinci, rozwijają różnorodne umiejętności i zainteresowania. Odkrywają tajniki matematyki, malarstwa czy projektowania. Uwalniają emocje w muzyce i tańcu. Eksperymentują też z formami teatralnymi. Równocześnie w Piccolo Leonardo przykłada się dużą wagę do równomiernego rozwoju fizycznego – dzieci mają do dyspozycji własny plac zabaw, uczą się pływać na basenie mieszczącym się w tym samym budynku oraz uczestniczą w zajęciach sportowych.
 

Przedszkole mieści się w sercu starej Ochoty, niemal w centrum Warszawy, umożliwiając rodzicom wygodny dojazd własnym samochodem bądź komunikacją miejską.
 

W celu zapisania dziecka prosimy o kontakt mailowy: przedszkole@piccololeonardo.pl lub telefoniczny: 795 122 044.
 

<< zobacz wszystkie wpisy
ODWIEDŹ STRONĘ NASZEGO ŻŁOBKA